Picture
Türk futbolunda yaklaşık 1 yıldır devam eden Şike Soruşturması'nın 22. duruşması sona erdi. Aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 4'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davada mahkeme başkanı ‘davanın pazartesi günü karara bağlanacağını’ belirtti.
Mahkeme Heyeti, sanıkların son savunmalarını aldıktan sonra ara kararını da açıkladı. Yapılan tahliye talepleri reddedildi.

Şike davasında Mahkeme Başkanı Ekinci: 'Kararımızı pazartesi saat 10.00'da vereceğiz.' diye konuştu. Mahkeme Heyeti, sanıkların son savunmalarını aldıktan sonra ara kararını da açıkladı ve 4 tahliye talebini reddetti.

"Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 4'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davada mahkeme başkanı ‘davanın pazartesi günü karara bağlanacağını’ belirtti.
10 dakikalık aranın ardından duruşmaya başlayan Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, “Mütalaya karşı beyanlar alındı. Biz karar vereceğiz. Her sanık açısından müzakereyapıyoruz. Ara vereceğiz ve ara karar koyacağız. Kararımızı Pazartesi saat 10.00'da vereceğiz.

Milliyet

Leave a Reply.