Picture
Türkiye eski güzeli Merve Büyüksaraç, elendiği Survivor yarışmasıyla ilgili eleştirilerine devam ediyor. Tıpkı Nihat Doğan gibi Acun Medya'yı hedef alan açıklamalar yapan ve yarışmanın adil olmadığını öne süren Büyüksaraç, twitter'da da bombalamaya devam etti ve “En bombayı sona saklıyorum. Çok yakında… Konu yoğurt değil hırsızlıktı da ondan… “ açıklamasını yaptı. Bir takipçinin “Birine hırsız demek bu kadar kolay mı ? Neyse bunun öbür dünyası da var o zaman haklı haksız belli olsun İnşallah” yorumuna da Büyüksaraç, Haklısın o yüzden söylediğim her sözde vicdanım çok rahat. Hepsi de doğru ve arkasındayım. Her şeyi anlatacağım. Üstelik de bir ileri bir geri vites yapmadan, dümdüz” cevabını verdi. 

MERVE BÜYÜKSARAÇ'IN AÇIKLAMALARI 

"Survivor'da sadece ben haksızlığa uğramadım. İnsanlar Acun Medya'dan çekiniyor.  Adadan elendikten sonra çok üzüldüm. Yarışma sonrası Dominik'te Acun Ilıcalı ile görüşmek istedim ama benimle görüşmedi. Sağ kolu Ebru'yu gönderdi. Adadaki yayınlar adamına göre yapılmış. Annem, ailem çok üzülmüş. Sanki çok farklı biriymiş gibi gösterilmişim.  Oraya çıkan bütün yarışmacılar bir şey için katılıyor, ün için, para için. Ben de bunlar için katıldım.  Adada yaşananların çok küçük bölümü yayınlanıyor. Adamına göre montaj yapılması beni çok sinirlendirdi.

Mustafa Topaloğlu benden sonra 10. hafta elendi. Yüzme bilmeyen bir adam hepimizden fazla kalabiliyor. En çok zoruma giden ise ben adadan çıktıktan sonra Acun Medya çalışanları bana diyor ki  "Survivor'da biz Mustafa Topaloğlu ile 10 haftalık elenmeyeceğine ilişkin sözleşme yaptık."  Bence Hasan'a da çok haksızlık yapıldı.  Bence orada bir yönlendirme söz konusu.  Nihat kazandığı için mutluyum. Ekranda göründüğü gibi bir insan. Reyting için ada farklı yansıtılıyor. Yapım şirketi istediği için, elemede Doğuş'u yazmamız söylendi. Yazmasaydım ben elenirdim. Gönüllülerde de öyle oldu. Benim ismini açıklamam doğru olmaz.

YEMEK VERDİLER, AÇ DEĞİLDİK

Acun Medya'dan haftalık ödeme aldım. Paramı çok düzgün ödediler.  SMS'lerin nereye gittiği belli değil. Noter diyorlar, hangi noter ismi belli değil.  Benim imajımı bozdular. Öyle bir insan olmadığım halde herkes beni saygısız olarak kabul etti.  Yemek verdiler. O kadar aç değildik.  Gizlilik Sözleşmesinde yaşanları anlatmamız yasak . Ben bunu ihlal ediyorum göze aldım.  Aykırı hareket etmenin bedeli 100 bin TL. Konuşmalarıma herhangi bir dönüşte bulunmadılar. Sessiz kalıyorlar. Son gün canlı yayına kadar bekledim Acun Ilıcalı bir açıklama yapar diye herhangi bir açıklama yapmadı. Orası Acun'un yarışması olmuş. Yarışmaya katıldığım için pişmanım.
Leave a Reply.